1. HOME
 2. ブログ
 3. АТ “АГРОПРОСПЕРІС БАНК” КОД ЄДРПОУ 35590956

АТ “АГРОПРОСПЕРІС БАНК” КОД ЄДРПОУ 35590956

Опишіть її декількома реченнями та натисніть “Повідомити”. Також буде передано стан карти, відстань та маршрут.

агропросперіс банк

Банк не має потенційних зобов’язаннь з надання кредитів. Ці зобов’язання можуть бути оформлені як затверджені кредитні ліміти по кредитних картках та овердрафти, але Банк у 2020 році такі послуги не надавав. Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше взяти кредит на карточку не зазначено на відповідній сторінці. Повні та актуальні дані на сьогодні, доступні в бізнес пакетах або в добовій ліцензії. Пройдіть бізнес реєстрацію або придбайте добову ліцензію. Досвід роботи в банківській сфері — понад 20 років. Управляє 43 виробничими компаніями і 10 елеваторами, які постачають на світові ринки понад 3 млн.

Менеджер з продажу мінеральних добрив

Агропросперіс Банк – український банк із західним капіталом США та Європи. ДФСУ в плані перевірок вказує тільки місяць проведення перевірки, без дати і строків. В цих держалах плани-графіки оприлюднюють Держпраці, Пожежники та ще 39 органів нагляду та контролю. Алгоритми VKURSI машинним методом вичитують і пов’язують інформацію з різних офіційних джерел.

Агропросперіс Банк відноситься до фінустанов зі 100% іноземним капіталом (США та Європа). Єдиний акціонер банку — Агро Холдінгс (Юкрейн) Лімітед, дочірня компанія NCH Capital (США). Ми відправимо вам лист з посиланням для підтвердження. Ряд тепличних комбінатів України розпочав реалізацію огірка нового обороту. Крім того, працюватимемо над інноваційними продуктами для наших клієнтів та плануємо збільшити кредитний портфель у півтора разу. Поділіться, будь ласка, планами Банку на майбутнє взагалі і на 2019 рік, зокрема в частині фінансування фермерів.

Розташування на мапі головного офісу Агропросперіс Банку

Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши “Приймаю”, Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності. Банком опосередковано володіє фонд NCH Agribusiness Partners II. Інвестори фонду – відомі міжнародні інститути США та Європи, зокрема Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР). Керівництво фондом здійснює NCH Capital Inc. (США), що з 1993 року управляє інвестиціями у розмірі понад 3 млрд дол. США через 11 регіональних офісів по всьому світу.

агропросперіс банк

При використанні інформації, посилання на banker.ua обов’язкове. ”Агропросперіс Банк” надає професійне фінансування оборотного капіталу українським виробникам зерна. Західний регіон Волинська https://petite-cuisine-paris.com/valjutni-depoziti-monobank-za-grivnju-slabo/ обл.Закарпатська обл.Івано-Франківська обл.Львівська обл.Рівненська обл.Тернопільська обл.Хмельницька обл.Чернівецька обл. Східний регіон Харківська обл.Донецька обл.Луганська обл.

Агропросперіс Банк

«Агропросперіс» — група компаній, яка надає повний комплекс товарів та послуг для вирощування зернових та олійних культур, фінансування їх виробництва, а потім зберігання та продажу врожаїв на світові ринки. Система оцінки фінансової стійкості компанії шляхом переведення у бали попередньо обчислених фінансових показників. Результат фінансового скорингу від YouControl — композитний індекс FinScore. Якщо цей обліковий запис належить не вам, ми створимо для вас новий. Щоб зберегти вакансію, треба увійти або зареєструватися.

 • Голова правління банку – Щепанський Сергій Анатолійович.
 • Усього відділень у Київській області – 5, у т.ч.
 • Перемістіть мітку на адресу, вулицю, організацію чи інше місце де ви помітили помилку.

Адміністрація сайту може не поділяти точку зору авторів статей та не несе відповідальності за авторські матеріали, а також за висловлювання користувачів сайту. У випадку претензії автора, сайт зобов’язується видалити матеріал. Фактично, ми — єдиний банк, у якому фермери всього зі 100 га землі реально отримують фінансування для бізнесу. Так, понад 40% клієнтів https://bodegascrial.es/novi-mfo-spisok-mikrofinansovih-organizacij/у — це господарства, що обробляють до 500 га землі. Це компанії із великим потенціалом, який не міг бути повністю реалізований через обмеженість кредитних ресурсів. Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент АТ «АГРОПРОСПЕРІС БАНК» має статус — зареєстровано.

Підтвердіть вашу ел пошту

Ми надішлемо листа з інформацією для відновлення паролю. Банк залишає за собою право встановлювати для кожного Клієнта індивідуальні умови або відмовити у наданні кредиту.

 • Крім того, Швеція направить в Україну 50 БМП CV90 і значну кількість компонентів для систем ППО Hawk і Iris-T.
 • Алгоритми VKURSI машинним методом вичитують і пов’язують інформацію з різних офіційних джерел.
 • Керівництво банком здійснює американський фонд NCH Capital, який з 1993 року управляє інвестиціями у розмірі понад 3 млрд дол.
 • «Агропросперіс» — група компаній, яка надає повний комплекс товарів та послуг для вирощування зернових та олійних культур, фінансування їх виробництва, а потім зберігання та продажу врожаїв на світові ринки.
 • Я згоден(-на) з умовами використання сайту і політикою конфіденційності.
 • Декілька днів тому подала заявку на кредитування малого бізнесу і досі ніякого зворотнього зв’язку.

Фактори сформовані з урахуванням норм законів/розпоряджень/постанов/листів та критеріїв і рекомендацій НБУ, Мінфіну, ДФСУ та постійно доповнюються. Унікальний аналітичний модуль комплексної перевірки компанії https://chromoepiloges.gr/vzjati-dovgostrokovij-kredit/ та аналізу факторів на які варто звернути увагу. Стан розрахунків платника податків з бюджетом може змінюватися щоденно. Вчинили дії, що можуть зашкодити інтересам національної економічної безпеки тощо.

Фінансова звітність за 2020 рік

Ми консультуємо, радимо і ділимося досвідом, отриманим за 12 років Групою «Агропросперіс» на 400 тис. У лютому 2016 року профінансували першу в Україні фінансову аграрну розписку і протягом року залишалися єдиним банком, який працював з цим інноваційним інструментом. На сьогодні ми підписали близько 130 фінансових аграрних розписок, що становить 25% від їхньої загальної кількості. Третина клієнтів кредитується у нас під аграрні розписки і з року в рік повертається до нас саме за цим продуктом. Маючи багаторічний успішний досвід, Агропросперіс дає своїм клієнтам можливість переймати його та користуватися послугами Групи, тому для них є уже не просто банком, а надійним бізнес-партнером. Відповідно, МЕРТ вело списки суб’єктів господарювання, до яких такі санкції застосовувалися. За кодом юрособи, що називається номер запису в єдиному державному реєстрі, можна дізнатися, в якому місці знаходиться цей контрагент – для АТ “АГРОПРОСПЕРІС БАНК” це , в нашому довіднику на літеру А.

Якщо банк відмовив вам у видачі кредиту, спробуйте отримати мікрокредит на карту в мікрофінансових організаціях України. З лютого 2016 року банк веде фінансову діяльність під новим брендом — Агропросперіс Банк і став першою в Україні фінустановою, яка надає фінансування виробникам зерна під аграрні розписки. За кілька років малі та середні фермери отримали в банку близько 1 млрд грн кредитних коштів. Декілька днів тому подала заявку на кредитування малого бізнесу і досі ніякого зворотнього зв’язку. Якщо відмова, то чому б не повідомити будь-яким чином? Не задоволена, вважаю що досить відомий банк повинен бути більш клієнтоорієнтованим. Фонд держмайна України 3 березня проведе приватизаційний аукціон з продажу «Білгород-Дністровського морського торговельного порту».

До 17,75% річних за депозитом в Агропросперіс Банку

Інвестор — група інвестиційних фондів під управлінням NCH Capital (США). Банківські сейфи – порівняння вартості оренди скриньок, адреси та телефони банків. мікрокредит – це єдиний в Україні банк, який фінансує тільки малих і середніх агровиробників. Якщо термін кредиту до 24 місяців – відсоткова ставка фіксована. АТ «Агропросперіс Банк» – професіонал в агросфері, який спеціалізується на фінансуванні малих і середніх агровиробників із площею земель від 100 га. Тому присутня ймовірність, що – це різні особи в яких на 100% співпадає ПІБ. Аналізує нові судові документи та додає їх до “Зведеного судового досьє”.

В декілька кліків будуть встановлені ймовірні зв’язки між конкретними особами та компаніями, глибина аналізу більше 50 афілійованих вузлів. Аналіз платежів на користь суб’єкта господарювання з боку державних та комунальних установ, організацій, підприємств та закладів.

Налаштуйте кольори під свій бренд

Наприклад, Ви оплачуєте гривневою карткою покупку за кордоном у доларах США – у цьому випадку банк конвертує гривню за цим курсом. кредит онлайн рейтинг – банк із 100% іноземним капіталом, який знаходиться управлінням інвестиційного фонду NCH Capital Inc. (США). Єдиним акціонером Банку є компанія Agro Holdings Limited, опосередкованим власником якої є фонд NCH Agribusiness Partners II, L.P. Інвесторами фонду є відомі міжнародні фінансові інститути, університети, пенсійні фонди США та Європи, в тому числі Європейський банк реконструкції та розвитку. Голова правління банку – Щепанський Сергій Анатолійович. Досвід роботи в банківській сфері — понад 20 років, з них останні 7 років – на чолі Агропросперіс Банку.

агропросперіс банк

Банк працює відповідно до західних стандартів менеджменту, безпеки та комплаєнс і постійно забезпечує помітний запас усіх нормативів НБУ та надзвичайно високу якість кредитного портфеля. «Агропросперіс Банк» став першим в Україні банком, який кредитує під аграрні розписки і вже четвертий рік системно використовує даний інструмент. Зведені дані та аналітична інформація в Системі має виключно інформаційний характер. Користувач використовує зведені дані та аналітичну інформацію для прийняття будь-яких рішень виключно на власний розсуд і Компанія не несе жодної відповідальності за наслідки використання цих даних та аналітичної інформації. Нові правила роботи банків і небанківських фінансових установ відрізняється відповідальним підходом і глибокою агро експертизою при наданні фінансування. Банк спростив доступ до отримання класичного кредиту в потрібному обсязі аграріям, які не мають достатньої кількості застави.

Розгляньмо основні причини гальмування робіт та способи, які допоможуть пришвидшити ремонт. банан кредит – це єдиний в Україні банк, який кредитує виключно малих і середніх агровиробників. Банк надає фінансування під заставу майбутнього врожаю або зерна на елеваторі та став першим в Україні банком, який кредитує під аграрні розписки. Агропросперіс Банк – банк із іноземним капіталом (100% капітал США та Європи), який спеціалізується на фінансуванні агробізнесу, має кредитний рейтинг на інвестиційному рівному uaAA та найвищий рейтинг надійності депозитів ua1. В даному випадку система використовує публічну інформацію з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців.

 • Північний регіон Житомирська обл.Сумська обл.Чернігівська обл.Південний регіон Запорізька обл.Миколаївська обл.Одеська обл.Херсонська обл.
 • Агропросперіс Банк відрізняється відповідальним підходом і глибокою агро експертизою при наданні фінансування.
 • Зведені дані та аналітична інформація в Системі має виключно інформаційний характер.
 • Поділіться, будь ласка, планами Банку на майбутнє взагалі і на 2019 рік, зокрема в частині фінансування фермерів.
 • Компанія уклала першу в Україні своп-операцію на постачання 10 тис.
 • Ключові особи цієї компанії – , а також засновники .
 • Фізичних осіб, організацій, юридичних осіб, урядів, які порушують європейські цінності, права людини, безпеку, замішані в тероризмі, хто передбачений в списку ООН та ін.
 1. この記事へのコメントはありません。

 1. この記事へのトラックバックはありません。

CAPTCHA


関連記事